התקשרו עכשיו
 
072-2596556
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
צעד צעד אורתופדיה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
צעד צעד אורתופדיה
 
 
 
צעד צעד אורטופדיה, בניהולו של ז'אק אלקבץ, הוקם כבית מלאכה צעיר ודינמי ופועל בשוק. אנחנו מתמקדים ומתמקצעים בתחום האורטוזות והמכשור האורטופדי.
 

חזון בית המלאכה

 
החזון שלנו הוא להוביל את שוק האורטוזות והמכשור האורטופדי בישראל, ולהוות את הבחירה הראשונה והמועדפת על הלקוחות לכל דרישות המכשור האורטופדי. המטרה שלנו היא להיות חברה עסקית רווחית ומנצחת הפועלת תוך מצוינות כוללת ומתן שירות איכותי ובלתי מתפשר לתועלת לקוחותיה.
 
 
 
 

מקצועיות

 
אנו מאמינים כי "ידע שווה כוח" ושידע שווה הצלחה. הידע, הניסיון, ההתחדשות וכוח האדם המקצועי והאיכותי, אפשרו לנו להפוך לשחקן מפתח ולמוביל מרכזי בשוק המכשור האורטופדי, כמו גם בשוק האורטוזות.
 

אמינות

 
אנו דוגלים באמינות, במתן שירות מיטבי ובקשר ישיר לכל לקוח.
אנו מקפידים להעניק שירות על ידי צוות מקצועי, מיומן, הרכש ידע נרחב ליכולת מתן מענה איכותי לאורך זמן.
אנו מספקים טיפול מסור ואוזן קשבת לכל לקוח תוך מתן תמיכה ושירות איכותי ומקצועי כאחד.
 

איכות השירות

 
אנו שואפים לבסס את קשרינו עם שותפינו העסקיים ועם לקוחותינו על מערכת יחסים המבוססת על הגינות, אמינות, תמורה הוגנת ומחויבות להצלחה משותפת תוך הערכה ושביעות רצון לאורך זמן.
 

חדשנות

 
תחום האורטוזות והמכשור האורטופדי מתחדש כל עת. תפקידנו להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולוודא שנמשיך להביא פתרונות בעלי צורך אמיתי בקרב ארגונים בשוק. אנו מאמינים שעידוד חשיבה יצירתית ויזמות עסקית מצד העובדים, התעדכנות והתחדשות טכנולוגית, זיהוי הזדמנויות, ניצולן ופיתוח מנועי צמיחה עתידיים, הם הערך המוסף אשר יוביל לצמיחה והתפתחות מתמדת ולמיצובה של בית המלאכה כמובילה בתחומה.
 

טיפוח ההון האנושי

 
מורשת של תרבות ארגונית משפחתית עושה אותנו לחברה של אנשים, המאופיינת ביחסי עבודה מצוינים לאורך כל שנות קיומנו. אנו מאמינים שכוח האדם שלנו הוא הנכס המרכזי והחשוב ביותר של החברה. כל פרויקט, קטן כגדול מטופל על ידי כלל העובדים במסירות, בלהיטות ובמקצועיות חסרת פשרות.
 

לקוחות החברה

 
במשך עשרות שנים צברנו חוג לקוחות ההולך עמנו כברת דרך ומאמין ביכולותינו ובמקצועיותנו. אנו גאים להיות ספק שירותי האורטוזות והמכשור האורטופדי המתמחה של שורת לקוחות מהמובילים במשק. בין לקוחותינו ניתן למנות את: משרד הבריאות, משרד הביטחון, משרד האוצר, ביטוח לאומי, בתי חולים, מרכזי שיקום, חברות ביטוח, קופות חולים, רופאים אורטופדיים, פיזיותרפיסטים, בתי ספר וגנים לילדים עם צרכים מיוחדים, מוסדות ומעונות של משרד החינוך והרווחה, יחידות להמשך טיפול של קופות חולים, וכן לקוחות פרטיים.
 

הצוות שלנו

 
צוות בית המלאכה מונה אורטוטיסטים וטכנאים אורטופדיים מומחים בתחום האורטותיקה והנעלה רפואית, בעלי ניסיון רב בתחומי עיבוד גבס, עור, מתכת ופלסטיק. בנוסף לצוות האדמיניסטרטיבי בעל ניסיון בעולם המכשור האורתופדי, העוסק בניהול משרדי ובהתקשרות עם לקוחותינו ומתן מענה אדיב ומקצועי בכל הקשור לתחום.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולשפר את איכות חייכם באופן משמעותי. צרו קשר או התקשרו: 072-2596556